mobile-logo

05.06.2024 16:20

CZWÓRKA NA KONFERENCJI „MŁODE GŁOWY. OTWARCIE O ZDROWIU PSYCHICZNYM”

dokument do pobrania

7 czerwca Czwórka zaprasza na specjalną audycję poświęconą zdrowiu psychicznemu młodych ludzi, nadawaną prosto z ogólnopolskiej konferencji „MŁODE GŁOWY. OTWARCIE O ZDROWIU PSYCHICZNYM”, którą program objął patronatem medialnym. Relacje z wydarzenia oraz rozmowy na ważne tematy od godz. 9.00 oczywiście na antenie radiowej Czwórki.


Czwórka po raz kolejny chce zwrócić uwagę na problemy psychiczne młodych ludzi i szukać sposobów pomocy młodym. Temat ten był omawiany podczas debaty „Świat zwariował, czy z nami jest coś nie tak?”, która odbyła się w studiu Czwórki 16 maja (można ją obejrzeć na stronie Czwórki).

7 czerwca Jakub Jamrozek zaprosi z kolei na specjalne relacje z ogólnopolskiej konferencji „MŁODE GŁOWY. OTWARCIE O ZDROWIU PSYCHICZNYM”. Podczas plenerowej audycji „Czwórka feat. MŁODE GŁOWY” będzie rozmawiał z uczestnikami wydarzenia i ekspertami m.in. o tym, czym jest Pierwsza Pomoc Psychologiczna, co to jest „Higiena cyfrowa” i dlaczego jest tak istotna, a także o bezpłatnym programie profilaktycznym „Godzina dla MŁODYCH GŁÓW” w polskich szkołach.

Wśród gości Jakuba Jamrozka m.in.: Martyna Wojciechowska, prezeska Fundacji UNAWEZA, inicjatorka projektu MŁODE GŁOWY; Joanna Flis, psycholożka, ekspertka projektu MŁODE GŁOWY; Justyna Żukowska-Gołębiewska, psycholożka, ekspertka projektu MŁODE GŁOWY; Magdalena Bigaj, założycielka i prezeska Instytutu Cyfrowego Obywatelstwa, specjalistka ds. higieny cyfrowej TBC; dr n. med. Aleksandra Lewandowska, krajowa konsultantka ds. psychiatrii dzieci i młodzieży; Aleksandra Rodzewicz, menadżerka projektu MŁODE GŁOWY i dr Konrad Ciesiołkiewicz, Prezes Fundacji ORANGE.

MŁODE GŁOWY to ogólnopolski projekt edukacyjny dotyczący zdrowia psychicznego, poczucia własnej wartości i sprawczości wśród młodych ludzi. Powstał dzięki inicjatywie Fundacji UNAWEZA, której założycielką jest Martyna Wojciechowska. Konferencja „MŁODE GŁOWY. OTWARCIE O ZDROWIU PSYCHICZNYM” odbędzie się w Warszawie, będzie także możliwość uczestnictwa online.

 

 

·         Audycja „Czwórka feat. MŁODE GŁOWY” w piątek, 7 czerwca w godz. 9.00-12.00. na antenie radiowej Czwórki

·         Debatę z 16 maja w studiu Czwórki pt. „Świat zwariował, czy z nami jest coś nie tak?” można obejrzeć tutaj