mobile-logo

09.02.2024 16:31

„SPORTOWY WEEKEND” – NOWA AUDYCJA W POLSKIM RADIU 24

dokument do pobrania

Już od 10 lutego na antenie Polskiego Radia 24, w każdą sobotę o godzinie 19.05 dziennikarze Redakcji Sportowej będą przekazywać najważniejsze informacje sportowe z kraju i ze świata - o najciekawszych wydarzeniach, w tym bieżące relacje, ciekawostki i komentarze. Słuchacze mogą liczyć na wielkie emocje, niejednokrotnie towarzyszące sportowym konkurencjom.

Sport od zawsze przyciągał słuchaczy do radia. Wiedzą o tym doskonale słuchacze radiowej Jedynki, bo w każdą niedzielę między 19.00 a 21.00 mogą tam usłyszeć relacje ze sportowych zmagań. W tych samych godzinach ( 19.00 - 21.00), ale w sobotę w Polskim Radiu 24, też będzie można posłuchać audycji sportowej. Nie zabraknie relacji z aren i parkietów, a nasi dziennikarze będą wszędzie tam, gdzie wyniki zmagań, będą tworzyć historię – zapewnia Grzegorz Frątczak, p.o. dyrektora Polskiego Radia 24.

W premierowym wydaniu „Sportowego weekendu” najnowsze informacje ze świata sportu przekaże Filip Jastrzębski. W programie m.in. o powrocie piłkarskiej ekstraklasy, relacje z meczów Piasta Gliwice z Górnikiem Zabrze oraz Lecha Poznań z Zagłębiem Lubin. Gościem będzie Piotr Kamieniecki, dziennikarz TVP Sport. Nie zabraknie również wiadomości dotyczących występów polskich skoczków narciarskich w Lake Placid oraz biathlonistów w Nowym Mieście na Morawach. Filip Jastrzębski zajrzy też do radiowego archiwum i opowie o przygotowaniach polskich lekkoatletów do halowych mistrzostw świata.

 

·         Emisja audycji „Sportowy weekend” w soboty o godz. 19.05.

·         Więcej informacji: polskieradio24.pl

·         Grafika do pobrania tutaj