mobile-logo

06.02.2024 10:19

WALENTYNKI NA ANTENIE POLSKIEGO RADIA DZIECIOM

dokument do pobrania

Z okazji zbliżającego się Święta Zakochanych, Polskie Radio Dzieciom planuje szereg atrakcji – między innymi specjalne audycje związane ze Świętem Zakochanych, Dziecięcy Koncert Życzeń, a także wyjątkową zabawę, która rozpocznie się już w środę, 7 lutego. Zgłoszenia będą przyjmowane do 13 lutego. Najciekawsze kartki walentynkowe zostaną nagrodzone i opublikowane na stronie Polskiego Radia Dzieciom oraz w mediach społecznościowych stacji.

Od środy, 7 lutego Polskie Radio Dzieciom zaprasza do wzięcia udziału we wspólnej zabawie. Należy własnoręcznie wykonać kartkę walentynkową wraz z dedykacją. Technika i format wykonania – dowolny. Gotową kartkę należy sfotografować z obydwu stron i przesłać na adres walentynki@polskieradio.pl. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 13 lutego do godz. 17.00. Autorzy najpiękniejszych 5 prac zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami, a ich kartki walentynkowe zostaną opublikowane na stronie Polskiego Radia Dzieciom oraz w mediach społecznościowych stacji.

W przeddzień Walentynek, 13 lutego na antenie Polskiego Radia Dzieciom w audycji „Strefa rodzica” będzie można posłuchać rozmów z ekspertami, którzy opowiedzą m.in. o wpływie miłości na rozwój społeczny, intelektualny i zdrowotny dziecka.

14 lutego o godz. 7.00 w audycji „Poranek w Polskim Radiu Dzieciom” rozmowy o uczuciach, miłości i bliskości, a także życzenia z nadesłanych przez słuchaczy, kartek walentynkowych. W godz. 10.00 – 11.00 na antenie Polskiego Radia Dzieciom Dziecięcy Koncert Życzeń, który będzie okazją do złożenia muzycznej dedykacji swoim ukochanym osobom – zgłoszenia będą przyjmowane pod numerem: 22 645 20 55. Walentynkowe życzenia będą również przekazywane w audycji „Popołudnik w Polskim Radiu Dzieciom” o godz. 15.00.

 

·        Więcej informacji na stronie

·        Grafika do pobrania tutaj