X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

CZWÓRKA NA WARSZTATACH TEKŚCIARSKICH – PLENEROWA AUDYCJA „BĘDZIE GŁOŚNO!”

Środa, 8 marca 2023

Już 10 marca wyjątkowe wydanie audycji „Będzie głośno !” z III warsztatów tekściarskich „Sklejam słowa”, które odbywają się w dniach od 6 do 11 marca w Zespole Pałacowo – Parkowym w Ostromecku. W audycji wezmą udział uczestnicy i wykładowcy, którzy opowiedzą o swojej muzyce, tekstach oraz o tym, jak ważną rolę odgrywają słowa w ich piosenkach.


10 marca ekipa radiowej Czwórki pojawi się na III warsztatach tekściarskich „Sklejam słowa”. W dniach 6 – 11 marca w Ostromecku odbywają są zajęcia dla młodych tekściarzy, podczas których najlepsi polscy autorzy tekstów pracują z uczestnikami nad pisaniem, analizą i interpretacją ich autorskich dzieł. Zajęcia poprowadzą: Natalia Grosiak, Renata Przemyk, Fisz, Łona, Bisz oraz Radek Łukasiewicz. W programie warsztatów przewidziane są także: zajęcia z kreatywnego pisania, analiza i interpretacja ulubionych autorów, wykłady oraz panele dyskusyjne. Wielkim finałem warsztatów będzie wyprodukowany przez EMCEK koncert „Rytm Rapu” podczas przyszłorocznej edycji Festiwalu Drums Fusion. W koncercie wezmą udział także prelegenci i wybrani uczestnicy III edycji warsztatów.

W ramach plenerowej audycji „Będzie głośno!” jej autor – Damian Sikorski porozmawia z uczestnikami wydarzenia o ich muzyce, tekstach, oczekiwaniach oraz o tym, jak ważną rolę odgrywa tekst w piosence. W audycji nie zabraknie także rozmów z wykładowcami – najlepszymi polskimi autorami tekstów, którzy opowiedzą jak napisać dobry tekst i czy każdy może zostać tekściarzem.

Będzie głośno! – to audycja, która promuje młodych, zdolnych, polskich muzyków niemających jeszcze kontraktu z żadną wytwórnią. Jest to program, dzięki któremu młodzi i utalentowani artyści mają kontakt z radiem, a co za tym idzie docierają do szerszej publiczności. Osoby zgłaszające się do programu, mają okazję zaprezentować się słuchaczom zarówno w rozmowie, jak i mini koncercie akustycznym. Zamieszczona na stronie Czwórki lista przebojów „Będzie głośno!” umożliwia słuchaczom wybór najlepszego wykonawcy. W 2022 roku na listę przebojów audycji „Będzie głośno!” zagłosowało ok. 80 tys. słuchaczy Czwórki.

Już wkrótce wystartuje 6. edycja konkursu Czwórki „Wydaj płytę z Będzie głośno!”, skierowanego przede wszystkim do młodych i utalentowanych muzyków. Nagrodą jest wydanie płyty z Czwórką nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia, teledysk do singla z debiutanckiego albumu, sesja zdjęciowa oraz koncert promujący płytę na antenie Czwórki w ramach audycji „Będzie głośno!” oraz w mediach społecznościowych.

 

·       Audycja „Będzie głośno!” emitowana jest w każdy piątek o godz. 18.00 

·       Więcej na stronie radiowej Czwórki


« wstecz