X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

„Z GŁOWĄ W GÓRACH” – KOLEJNY PRZYSTANEK KARPACZ – ZAPRASZAJĄ DZIENNIKARZE JEDYNKI I TRÓJKI

Środa, 18 stycznia 2023

Już w najbliższy weekend, w dniach 20 – 21 stycznia Program 1 Polskiego Radia oraz radiowa Trójka w ramach akcji „Z głową w górach” odwiedzą Karpacz i zaproszą słuchaczy na „zimowe” plenerowe audycje. W programie ciekawe wywiady, spotkania z dziennikarzami Jedynki i Trójki oraz liczne atrakcje. Podczas tegorocznych ferii redaktorzy Polskiego Radia będą kolejno odwiedzać górskie miejscowości: Zieleniec, Krynicę – Zdrój, Szczyrk, Czarną Górę oraz Ustrzyki Dolne.


Cykl „Z głową w górach” to akcja zainicjowana przez Program 1 Polskiego Radia oraz radiową Trójkę. Dziennikarze Polskiego Radia w ramach akcji odwiedzają popularne miejscowości górskie i realizują plenerowe audycje, aby móc spotkać się ze swoimi słuchaczami. Działania publicznego nadawcy radiowego mają na celu propagowanie aktywnego wypoczynku, bezpieczeństwa na stokach oraz zaprezentowanie walorów turystycznych, krajoznawczych i kulturowych odwiedzanych miejsc. 

Już w piątek, 20 stycznia na antenie Programu 1 Polskiego, w audycji „Muzyczna Jedynka” (godz. 13.00) będzie można usłyszeć ciekawe rozmowy i relacje na które zaprosi Anna Will. W sobotę, 21 stycznia plenerowe wydanie „Jedynego Takiego Miejsca” (godz. 9.00). Słuchacze będą mogli spotkać się i porozmawiać z prowadzącą audycję – Sławą Bieńczycką. W ramach projektu „Z głową w górach” na radiowe relacje z malowniczych Sudetów zaprosi także reporter Jedynki – Patryk Bedliński. Ponadto relacji będzie można wysłuchać w weekendowych serwisach radiowej Jedynki oraz w mediach społecznościowych stacji.

Karpacz odwiedzą także dziennikarze Programu 3 Polskiego Radia. 20 stycznia, w piątek o godz. 10.00 będzie można wysłuchać plenerowej audycji „Zapraszamy na weekend”, którą poprowadzi Piotr Firan. Podczas wydarzenia, Michał Margański zaprezentuje sety DJ-skie. O godz. 19.00 radiowa „Lista Przebojów Trójki” – na audycję zaprosi Tomasz Miara. W sobotnie popołudnie słuchacze będą mogli wysłuchać audycji „Login: Aktywni” (godz. 15.00) – prowadzący Piotr Firan. Ponadto ekipa radiowej Trójki będzie na bieżąco prowadziła relacje w serwisach i mediach społecznościowych stacji.

- Podczas drugiego weekendu "Z głową w górach" odwiedzimy Karpacz. Naszym najbardziej ambitnym celem będzie wejście na Śnieżkę. Poza tym opowiemy o historii okolicy. Odwiedzimy Muzeum Zabawek, Historyczny Park Miniatur. Wybierzemy się też na wędrówkę szlakami - zobaczymy m.in. skały na Karpatce. Zostaniemy także wciągnięci przez anomalię grawitacyjną - w Karpaczu jest bowiem miejsce, gdzie pojazdy same podjeżdżają pod górę. Oprócz tego będziemy się też uczyć jeździć na nartach, ale to w audycji „Login: Aktywni” – zapowiedział Paweł Turski, dziennikarz Programu 3 Polskiego Radia.

 

Dziennikarze cyklu „Z głową w górach” już w najbliższym czasie wyruszą w dalszą trasę i odwiedzą kolejne miejscowości: Zieleniec (27-28 stycznia), Krynicę – Zdrój (3-4 lutego), Szczyrk (10-11 lutego), Czarną Górę (17-18 lutego) oraz Ustrzyki Dolne (24-25 lutego).

 

·       Więcej informacji na stronach: jedynka.polskieradio.pl oraz trojka.polskieradio.pl


« wstecz