X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

DZIENNIKARKA PROGRAMU 3 POLSKIEGO RADIA LAUREATKĄ KONKURSU ORGANIZOWANEGO PRZEZ GŁÓWNY INSPEKTORAT PRACY

Wtorek, 17 stycznia 2023

Sylwia Zadrożna z radiowej Trójki została wyróżniona za popularyzowanie problematyki ochrony pracy, w tym bezpieczeństwa miejsca pracy. 16 stycznia w siedzibie Głównego Inspektoratu Pracy w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie statuetek Salus Publica. Nagrodzeni dziennikarze otrzymali je z rąk Katarzyny Łażewskiej – Hrycko – Głównego Inspektora Pracy. 


Ogólnopolski Konkurs dla dziennikarzy o „Nagrodę Głównego Inspektora Pracy” ma na celu popularyzowanie problematyki ochrony pracy, w tym bezpieczeństwa pracy oraz zainspirowania mediów do podejmowania tematyki związanej z działalnością Państwowej Inspekcji Pracy. Organizatorem jest Główny Inspektorat Pracy. Kapituła Konkursu wyłania autorów materiałów prasowych, internetowych, audycji radiowych oraz programów telewizyjnych spośród dziennikarzy najbardziej zaangażowanych i przedstawiających problematykę ochrony pracy oraz ukazujących działania ustawowe Państwowej Inspekcji Pracy. Komisja wybierając laureatów brała także pod uwagę profesjonalizm oraz walory popularyzatorskie i publicystyczne uczestników.

- Bezpieczne i przyjazne miejsce pracy jest niezwykle ważne dla wszystkich pracowników, dlatego w audycjach ekonomicznych w Programie Trzecim Polskiego Radia często sięgam po tematy z zakresu prawa i ochrony pracy. Staram się podpowiadać naszym Słuchaczom, jakie są ich prawa pracownicze, jak się zmieniają i w jaki sposób o nie zadbać. Cieszę się, że Państwowa Inspekcja Pracy doceniła te audycje i uhonorowała mnie nagrodą – mówi laureatka Konkursu, Sylwia Zadrożna.


« wstecz