X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

RADIOWA JEDYNKA NA ROWEROWYM BIEGU PIASTÓW W JAKUSZYCACH

Czwartek, 22 września 2022

W najbliższą sobotę, 24 września w Jakuszycach odbędzie się 8. edycja Rowerowego Biegu Piastów w Jakuszycach. Dziennikarze radiowej Jedynki będą relacjonować start i przebieg zmagań. Słuchacze oraz uczestnicy biegu będą się mogli spotkać z zespołem Programu 1 Polskiego Radia w studiu plenerowym na Polanie Jakuszyckiej.W Jakuszycach już po raz 8 uczestnicy z całej Polski staną do walki na trzech dystansach: 18, 41 i 61 kilometrów. Nie zabraknie także konkurencji dla dzieci – najmłodsi będą mieli do pokonania specjalnie przygotowaną kilometrową trasę.

O przygotowaniach do 8. Rowerowego Biegu Piastów będzie można usłyszeć 23 września w „Muzycznej Jedynce” (godz.13.00) – audycji dedykowanej temu wydarzeniu. O godz. 15.00 Patryk Michalski - dziennikarz Programu 1 Polskiego Radia - w „Ekspresie Jedynki”, który w całości będzie poświęcony wydarzeniu w Jakuszycach - porozmawia z uczestnikami zawodów. Materiały reporterskie pojawią się też w audycji „Polska i Świat” o godz. 22.00. O wydarzeniu również w sobotnim wydaniu „Wolnej soboty” o godz. 6.00 i w audycji „Jedyne takie miejsce” od godz. 9.00.

O godz. 14.00 w „Muzycznej Jedynce”, którą poprowadzi Marcin Kusy podsumowanie imprezy.

- Jedynka patronuje Biegowi Piastów od samego początku. Za każdym razem z wielką radością jedziemy na Polanę Jakuszycką, by realizować stamtąd nasze programy i spotkać się ze słuchaczami mówi Dyrektor – redaktor Naczelny Programu 1 Marcin Kusy.

 

·       Więcej informacji na stronach: jedynka.polskieradio.pl


« wstecz