X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

DZIEŃ OJCA W POLSKIM RADIU DZIECIOM

Środa, 22 czerwca 2022

Polskie Radio Dzieciom zaprasza do wspólnego celebrowania Dnia Ojca. Stacja zaprosi wszystkie dzieci do wzięcia udziału w całodniowej zabawie związanej z tym wyjątkowym dniem. Najmłodsi słuchacze będą mogli składać życzenia swoim tatusiom oraz dedykować im wyjątkowe piosenki. Już teraz można dzwonić na skrzynkę głosową i zostawiać życzenia, które zostaną wyemitowane na antenie stacji 23 czerwca.

 

Zespół Polskiego Radia Dzieciom podczas świętowania tegorocznego Dnia Ojca zaproponuje najmłodszym słuchaczom dzień pełen atrakcji. Tematy czwartkowych audycji będą bezpośrednio związane z obchodzonym świętem. 

W tym wyjątkowym dniu Martyna Sojka prowadzącą audycję „Muzyczne podróże” (godz. 10.00-11.00) zaproponuje piosenki dla ojców, podczas których najmłodsi będą mogli składać życzenia i dedykować im wyjątkowe piosenki. - Tego dnia oddajemy antenę słuchaczom i zagramy między innymi piosenki, które sami wybiorą - zapowiada dziennikarka. Wśród utworów będzie można usłyszeć „Co powie tata” Natalii Kukulskiej, której od kilku dni słuchacze uczą się na antenie stacji w cyklu „Rytmika” (godz. 10.30-10.35). W czwartkowy poranek zostanie ona zaśpiewana wraz z najmłodszymi słuchaczami w całości.

23 czerwca w „Popołudniku Polskiego Radia Dzieciom” (15.00 – 17.00) Zbyszek Kozłowski poruszy temat ojców w bajkach. Przybliży postacie bohaterów książkowych i filmowych, a wśród nich m.in.: taty Muminka, Shreka, Muffasy, czy Simby z „Króla Lwa”. W audycji pojawią się także bajkowe postacie ojców znane z bajek: „Świnka Peppa”, „Gdzie jest Nemo?” czy „Pinokio”.

Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom zapraszają także do wzięcia udziału w całodziennej akcji na Facebooku stacji, w której słuchacze będą mogli umieszczać zdjęcia niespodzianek, jakie przygotowali z okazji Dnia Taty.« wstecz