X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

GALA FINAŁOWA PLEBISCYTU NIEPRZECIĘTNI JUŻ W NAJBLIŻSZY CZWARTEK 23 CZERWCA

Wtorek, 21 czerwca 2022

Nazwisko zwycięzcy poznamy 23 czerwca o godz. 18. podczas uroczystej gali finałowej plebiscytu Nieprzeciętni 2022. Wydarzeniu towarzyszyć będzie koncert zespołu Meek,Oh Why? Galę poprowadzą dziennikarz Czwórki: Kasia Dydo-Rosłoń oraz zwycięzca Plebiscytu Nieprzeciętni 2021 Radosław Rademenez Blonkowski. Zapraszamy do słuchania i oglądania transmisji na stronie czworka.online oraz w mediach społecznościowych Czwórki.

Kolejna edycja plebiscytu Nieprzeciętni 2022, podczas którego poszukiwani byli ludzie o niezwykłych i nietuzinkowych zainteresowaniach, a także ci z innowacyjnymi pomysłami będzie miała swój finał 23 czerwca o godz. 18.00 w studiu koncertowym Czwórki. Spośród finałowej dziesiątki został wyłoniony jeden zwycięzca – Nieprzeciętny 2022, a jego nazwisko poznamy już w czwartek. O tym, kto otrzyma tytuł decydowali słuchacze, oddając swój głos na stronie internetowej. W gronie najlepszych znaleźli się działacze społeczni, studenci, pedagodzy, kierowcy kartingowi, a nawet piloci samolotów. Do zdobycia tytułu pretendowali: Aleksandra Bednarek (24 lata, Łódź), Łukasz Luky Franusik (21 lat, Bytom), Hubert Gross (24 lata, Rzeszów), Jagoda Hofman (24 lata, Katowice), Michał Kuryłek (21 lat, Warszawa), Małgorzata Leśniewska (19 lat, Gostynin), Kornelia Olkucka (18 lat, Chotomów), Bartosz Ostałowski (35 lat, Kraków), Marcelina Rosińska (26 lat, Suwałki/Poznań), Jakub Tylman (33 lata, Śrem). Zwycięzca otrzyma statuetkę oraz wysokiej klasy laptop, a na każdego z finalistów będzie czekać nagroda w postaci radioodbiornika DAB+ ze słuchawkami.

W nieprzeciętnych okolicznościach podczas gali finałowej Nieprzeciętni 2022 spotkają się finaliści i jurorzy, a dla wszystkich zgromadzonych zagra zespół Meek, Oh Why? To pięcioosobowy skład balansujący między muzyką elektroniczną, hip-hopem i nowoczesnym jazzem. Liderem grupy jest polski raper i trębacz Mikołaj Kubicki – absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie.

Więcej informacji na temat gali i Plebiscytu Nieprzeciętni na stronie czworka.online oraz w mediach społecznościowych.

·        Gała finałowa Plebiscytu Nieprzeciętni 2022 – czwartek, 23 czerwca, godz. 18.00


« wstecz