X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Informacje o dziennikarskich stażach zawodowych

Środa, 29 lipca 2020

Komunikat:
Ze względu na COVID obecnie nie ma stażu w Jedynce

1.    Staże zawodowe, przeznaczone są dla: studentów szkół wyższych, absolwentów szkół wyższych oraz osób z wykształceniem min. średnim, którzy nie ukończyli 30 lat.

2.    Zainteresowani powinni przesłać wypełniony wniosek o odbycie dziennikarskiego stażu zawodowego w Polskim Radiu S.A., cv i list motywacyjny do wybranego programu (komórki programowej) oraz zapoznać się z treścią Regulaminu odbywania dziennikarskich staży zawodowych w Polskim Radiu S.A.

3.    Staż jest niepłatny. Minimalny czas odbywania stażu -15 dni, maksymalny- 90 dni.

4.    Polskie Radio S.A. nie pokrywa kosztów przejazdu, ubezpieczenia, zakwaterowania, wyżywienia podczas trwania stażu.
« wstecz