X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

POLSKIE RADIO NA DRUGIM MIEJSCU WŚRÓD NAJBARDZIEJ OPINIOTWÓRCZYCH NADAWCÓW RADIOWYCH W POLSCE. TRÓJKA CORAZ CZĘŚCIEJ CYTOWANA

Piątek, 29 kwietnia 2022

Polskie Radio jest obecnie drugim najczęściej cytowanym nadawcą radiowym w kraju. Anteny publicznego nadawcy były cytowane w marcu 2022 roku w sumie 1476 razy, co daje Polskiemu Radiu szóste miejsce wśród najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce. Znaczny awans zanotowała również Trójka – to obecnie szósta najczęściej cytowana stacja radiowa.

Według najnowszego raportu IMM „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce z marca 2022 roku” Polskie Radio 24 znalazło się na czwartym miejscu wśród najbardziej opiniotwórczych nadawców radiowych i miało największą cytowalność spośród anten Polskiego Radia – dokładnie 858 cytowań. Na Program Pierwszy powoływano się w innych mediach 413 razy, co pozwoliło mu utrzymać wysokie, piąte miejsce. Z kolei Program Trzeci w zestawieniu rozgłośni radiowych zanotował awans o dwie pozycje i jest obecnie szósty – cytowany był 205 razy.

 

« wstecz