X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

TRÓJKA W HOŁDZIE FREDDIEMU MERCURY’EMU W 30. ROCZNICĘ ŚMIERCI WOKALISTY – AUDYCJE, WYWIADY I SERWIS SPECJALNY

Wtorek, 23 listopada 2021

24 listopada minie 30. rocznica śmierci Freddiego Mercury’ego. By upamiętnić jego wielki talent i artystyczny dorobek, Program 3 Polskiego Radia zaplanował „Dzień zespołu Queen na antenie Trójki”. W najbliższą środę, przez cały dzień, Trójka nie tylko będzie grać piosenki wokalisty i jego grupy, ale również wyemituje wywiady z Mercurym oraz – premierowo – rozmowę w odcinkach z Rogerem Taylorem, perkusistą Queen. Z kolei Portal Polskiego Radia przygotował serwis specjalny freddiemercury.polskieradio.pl.

W środę 24 listopada każdą godzinę antenową w Trójce otworzy utwór grupy Queen. W audycjach „Pora na Trójkę” (godz. 6.00-9.00), „Trójka do Trzeciej” (13.00-15.00) oraz „Zapraszamy do Trójki” (15.00-19.00) wyemitowane zostaną premierowo rozmowy, które Michał Kirmuć przeprowadził z Rogerem Taylorem, perkusistą Queen. Pojawią się również fragmenty zarówno najciekawszych, jak i tych mniej znanych wywiadów z Freddiem Mercurym. Michał Kirmuć mniej oczywiste wcielenia wokalisty przedstawi również w audycji „Nasza Tonacja” (12.00-13.00), która – z okazji rocznicy – zmieni nazwę na „Królewska Tonacja”. Muzyczny hołd Mercury’emu odda wreszcie Piotr Baron w audycji „W tonacji Trójki” (19.00-20.00).

Warto wspomnieć, że w 30. rocznicę śmierci niezapomnianego artysty, zespół Portalu Polskiego Radia przygotował serwis specjalny freddiemercury.polskieradio.pl. Gromadzi on informacje o życiu i twórczości w takich rozdziałach, jak m.in.: „Zęby, wąsy i mikrofon na kiju”, „Showman na dworze królowej”, „Kociarz, filatelista, imprezowe zwierzę”, „Zły facet w Barcelonie”, czy „Szukajcie mnie na niebie”. Serwis uruchomiony zostanie w środę 24 listopada.

- Akcja „Dzień zespołu Queen na antenie Trójki” w środę 24 listopada;

- Serwis specjalny dostępny od adresem: freddiemercury.polskieradio.pl.***

« wstecz