X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

KONCERT W TRÓJCE: GITARZYSTA DAREK KOZAKIEWICZ ŚWIĘTUJE 50-LECIE PRACY ARTYSTYCZNEJ

Środa, 2 czerwca 2021

Program 3 Polskiego Radia zaprasza w niedzielę 6 czerwca na transmisję i streaming koncertu muzyka, który świętuje w tym roku 50-lecie pracy artystycznej. Premierowego wydarzenia z wokalnym udziałem Natalii Sikory będzie można posłuchać na antenie Trójki i zobaczyć w streamingu wideo na: stronie www.trojka.polskieradio.pl, Facebooku stacji oraz na kanale YouTube Polskiego Radia. Początek o godz. 19.05.

 

Patrząc na jego energię na scenie aż trudno uwierzyć, że pod koniec tego roku będzie świętował 70. urodziny! Znakomity kompozytor i gitarzysta urodził się 30 grudnia 1951 roku w Warszawie. Swoją muzyczną przygodę Dariusz Kozakiewicz zaczynał w zespole Fatum, a następnie grał w grupie Pięciu. W 1971 roku nagrał album „Blues” z Tadeuszem Nalepą i grupą Breakout. Z zespołu odszedł w poszukiwaniu mocniejszych brzmień i w 1972 roku został gitarzystą hardrockowego Testu, dla którego również komponował. Współpracował także m.in. z Anną Jantar, Piotrem Figlem, zespołami Świadectwo Dojrzałości, Jajco i Giganci, Air Condition (Zbigniew Namysłowski), Plugawy Anonim, Universe, a także z: Dwójką ze sternikiem, Bemibek (Ewa Bem), Wojciechem Karolakiem oraz Robertem Chojnackim i Janem Borysewiczem. W 1997 roku dołączył do zespołu Perfect. A w 2020 roku wpadł na pomysł swojego autorskiego projektu Darek Kozakiewicz Live, z którym koncertuje od tego roku.

 

Grupa ma w repertuarze koncertowym kompozycje z repertuaru Jimiego Hendrixa, ale także przeboje pisane dla grupy Test oraz Perfectu. Część programu stanowią nowe piosenki, powstałe podczas roku pandemii – są to kompozycje do słów Natalii Sikory, która wspiera wokalnie projekt Kozakiewicza. W programie nie zabraknie również niespodzianek dla fanów muzyki gitarowej. Podczas koncertu w Trójce formacja Darek Kozakiewicz Live wystąpi w składzie: Dariusz Kozakiewicz – gitara, Natalia Sikora – wokal, Tomek Płonka – gitara basowa, Sławek Puchała – perkusja.

« wstecz