X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

RELACJE Z PUCHARU ŚWIATA W SKOKACH NARCIARSKICH W ZAKOPANEM W RADIOWEJ JEDYNCE

Piątek, 12 lutego 2021

Zawody już po raz trzeci w tym sezonie odbędą się w Polsce. Po Wiśle w listopadzie oraz Zakopanem w styczniu, skoczkowie znów pojawią się w stolicy Tatr.

 

Przebieg sobotnich zawodów dla słuchaczy Jedynki od godz.16.00 relacjonować będą Andrzej Grabowski i Marek Solecki. Podobnie w niedzielę 14 lutego konkurs indywidualny rozpocznie się o 16.00. Relacji będzie można wysłuchać w specjalnym wydaniu audycji „Przy muzyce o sporcie”, która wyjątkowo zakończy się o 19.00. Ze względu na rangę wydarzenia, zmianie ulegnie ramówka Programu 1 Polskiego Radia. Sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich został zainaugurowany w listopadzie 2020 r. na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata najwyżej z Polaków – na trzecim miejscu – jest Kamil Stoch. Czwartą lokatę zajmuje Piotr Żyła, a szóstą Dawid Kubacki, tracąc zaledwie 17 punktów do wyprzedzającego go Roberta Johanssona. Andrzej Stękała plasuje się na 15. miejscu. W Pucharze Narodów, czyli w klasyfikacji drużynowej, reprezentacja Polski jest na miejscu drugim, tuż za Norwegami.

« wstecz