X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

FERIE Z POLSKIM RADIEM

Poniedziałek, 28 grudnia 2020

Uwzględniając oczekiwania słuchaczy, przygotowaliśmy na czas ferii bogatą ofertę skierowaną zarówno do dzieci jak i do rodziców.

 

 

W 2021 roku przerwa zimowa będzie znacznym wyzwaniem ze względu na konieczność spędzenia jej w domu. Polskie Radio zaproponuje zatem dzieciom i młodzieży oraz ich rodzicom specjalny program, który pozwoli wypełnić czas wartościowymi treściami. Konkursy, eksperymenty kulinarne oraz wędrówki po świecie w wersji online – to czeka słuchaczy na antenie Jedynki, gdzie codzienne pasmo od godz. 9.00 do godz. 12.00 zamieni się w „Zimę z Radiem”. Każdego dnia antena połączy się również z ekspertem z innego centrum nauki, który podpowie, jak zrobić własne małe laboratorium i samodzielnie przeprowadzić bezpieczne doświadczenia. Specjaliści z ogrodów zoologicznych oraz parków narodowych opowiedzą natomiast o sekretach zwierząt domowych: pająka, ćmy, muchy, gupika, skalara, papugi, czy żółwia.

Od godz. 12.00 do godz. 14.00 włączamy „Ferie z Trójką”. W specjalnej audycji będzie można znaleźć konkursy, prezentacje rodzinne, powieści i bajki Teatru Polskiego Radia oraz pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi. Gośćmi będą gwiazdy muzyki i filmu, psychologowie oraz pedagodzy.

Ferie bez szaleństwa na stokach w trakcie pandemii wcale nie muszą być nudne – o tym przekonają swoich słuchaczy dziennikarze Czwórki. W specjalnej ramówce, zaplanowanej na dwa tygodnie przerwy zimowej, będzie można odnaleźć wiele akcentów skierowanych do młodzieży spędzającej ferie w domu, m.in.: inspirujące historie powstawania zespołów młodzieżowych, ćwiczenia na kreatywność, przeglądy filmów, czy zestawienia gamingowe. Antena zaprasza również do wspólnej zabawy na Instagramie. Szczegółów należy szukać pod hashtagami #czworka i #feriewdomu.

Bogatą ofertę dla najmłodszych przygotowało Polskie Radio Dzieciom. W programie poranny trening, gry i zabawy oraz przegląd najciekawszych aktywności dla dzieci w każdym województwie. W audycjach pojawią się również gwiazdy: Cleo, Alicja Tracz, Magda Bereda, 4D i wiele innych, które opowiedzą m.in. o planach na ferie oraz o swoich ulubionych bajkach. W „Strefie Rodzica” - rady, jak zorganizować dziecku ferie wypełnione interesującymi dla niego aktywnościami oraz jak zadbać o jego zdrowie i bezpieczeństwo.

W serwisie portalowym „Ferie w Polskim Radiu” zostaną zebrane propozycje bajek, słuchowisk i innych audycji dostępnych online, z których będą mogły skorzystać rodziny. W ofercie pojawią się przede wszystkim produkcje Teatru Polskiego Radia oraz edukacyjno-rozwojowe audycje Polskiego Radia Dzieciom.

 

Więcej informacji o ramówce i audycjach Polskiego Radia na: polskieradio.pl

« wstecz