X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

PORTAL POLSKIEGO RADIA LAUREATEM SREBRNEGO BohaterONa ZA SERWIS INTERNETOWY O BITWIE WARSZAWSKIEJ

Wtorek, 15 grudnia 2020

To nagroda w kategorii „Dziennikarz” za przygotowanie narracyjnego portalu internetowego na temat jednej z najważniejszych bitew w historii świata.

 

Nagrodzony serwis www.bitwa1920.gov.pl przygotowany został we współpracy z Biurem Programu „Niepodległa" z okazji stulecia Bitwy Warszawskiej.– Srebrny BohaterON w kategorii „Dziennikarz” to wspaniałe uhonorowanie wielomiesięcznej, ciężkiej pracy zespołu portalu Polskiego Radia. Nad tym nowatorskim projektem nasi graficy, programiści i redaktorzy pracowali przez blisko pół roku. Bardzo cieszy nas, że taki sposób popularyzowania historii Polski, także za granicą, poprzez wielojęzyczne, multimedialne strony internetowe został zauważony i doceniony. Mam nadzieję, że w przyszłości, w portalu Polskiego Radia będzie powstawało jeszcze więcej takich projektów – mówi Krzysztof Kossowski, z-ca Dyrektora Informacyjnej Agencji Radiowej.

Nagroda BohaterONy im. Powstańców Warszawskich ma na celu wyróżnienie osób i instytucji, których działania w szczególny sposób promowały wiedzę o historii Polski XX wieku (lata 1918-1989) oraz edukację historyczno-patriotyczną – w roku obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Ustanowiono ją również dla uczczenia pamięci o uczestnikach walk o stolicę – z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Laureaci Nagrody zostali wyłonieni w siedmiu kategoriach: firma, instytucja, nauczyciel, osoba publiczna, dziennikarz, organizacja non profit i pasjonat. W każdej z nich, trzy wyróżnienia – brązowy, srebrny i złoty BohaterON – przyznali członkowie Kapituły Nagrody, a jedno – Złoty BohaterON Publiczności – internauci, którzy oddawali głosy na swoich faworytów za pośrednictwem strony internetowej akcji.

Nagrody zostały przyznane na uroczystej gali, która odbyła się 14 grudnia w Auli Głównej Centrum Konferencyjnego E10 w Warszawie. Ze względu na reżim sanitarny byli na niej obecni tylko laureaci nagrody.

« wstecz