X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

DJ HARPER W CZWÓRCE

Piątek, 20 listopada 2020

Przed nami ostatnia retransmisja koncertu z jedenastej edycji Up To Date Festival w Białymstoku. W sobotę 21 listopada od godz. 18.00 antenę Czwórki przejmie DJ Harper.

 

Podczas Up To Date Festival, który odbył się we wrześniu br., na Scenie Czwórki wystąpiło dziesięciu przedstawicieli najciekawszych trendów polskiej muzyki, czyli m.in. prowadzący autorskie audycje w Czwórce DJ Bert i DJ Harper oraz Bennelux, Święty Bass, Rasmentalism, Beluga Stone, Dalekie, Tropical Soldiers In Paradise, Tonfa i Prykson Fisk.

 

Po zakończeniu festiwalu, koncerty artystów ponownie można było usłyszeć na antenie Czwórki w sobotę od godz. 18.00 w audycji Piotra Truszkowskiego „UTDF Replay”. Na pożegnanie - pasjonat i miłośnik dobrej muzyki – DJ Harper. Człowiek – instytucja na polskiej scenie klubowej, szczególnie tej zbasowanej. DJ, dziennikarz muzyczny, radiowiec, autor licznych, pionierskich w Polsce kompilacji m.in. z muzyką klubową i elektroniczną, czego przykładem jest chociażby wydana w 1999 roku pionierska breakbeatowa składanka „Plastikfikation”.

 

Wszystkie sety i koncerty z UTDF można nadal obejrzeć na kanale Czwórki na YouTube oraz na czwórkowym Facebooku.

« wstecz