X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

POLSKIE RADIO URUCHAMIA AKADEMIĘ RADIOWĄ

Czwartek, 24 września 2020

Najwyższy poziom nauczania, 100 godzin warsztatów, praca dla najlepszych

 

28 września br. Akademia Radiowa Polskiego Radia zainauguruje pierwszą serię specjalistycznych kursów kształcących przyszłych reporterów, wydawców i realizatorów radiowych. Oferta jest skierowana do studentów po 3. roku studiów oraz absolwentów studiów wyższych. Najlepsi uczestnicy kursów będą mieć szansę na pracę w Polskim Radiu.

 

– Akademia Radiowa została powołana w związku z potrzebą zapewnienia kadry dziennikarskiej na najwyższym poziomie warsztatowym, językowym i merytorycznym oraz ze względu na misję nadawcy publicznego. Stwarza możliwość młodym, ambitnym i zdolnym ludziom realizowania ich powołania dziennikarskiego – mówi Agnieszka Kamińska, prezes Polskiego Radia.

 

Zgłoszenia przyjmowane będą na jeden z trzech kursów: na dziennikarza/reportera radiowego, wydawcę lub realizatora. Program każdego z kierunków obejmuje zarówno wykłady, jak i warsztaty umożliwiające zdobycie umiejętności niezbędnych w pracy radiowca. Jeden kurs to ok. 100 godzin zajęć; wszystkie odbywać się będą w obiektach Polskiego Radia – w wyposażonych w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie salach szkoleniowych i studiach oraz pracowni komputerowej. Zajęcia prowadzić będą znakomici trenerzy – byli i obecni pracownicy i współpracownicy Polskiego Radia oraz specjaliści ze świata nauki, mediów i kultury. Większość zajęć będzie miała charakter warsztatów, dlatego grupy szkoleniowe będą liczyć maksymalnie 6 osób.

 

Rekrutacja na kolejną edycję kursów zostanie ogłoszona w połowie października br.

« wstecz