X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

#ZOSTAŃWDOMU: RADIOWA DWÓJKA W NOSPR – NOSPR W RADIOWEJ DWÓJCE

Piątek, 20 marca 2020

#Zostańwdomu: Dwójka w NOSPR – NOSPR w Dwójce to hasło nowej akcji Programu 2 Polskiego Radia dla wszystkich melomanów, którzy pozbawieni możliwości uczestniczenia w życiu muzycznym, mogą teraz codziennie słuchać koncertów Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia na stronach internetowych Dwójki i NOSPR.

Codziennie emitowane będą dwa koncerty w wersji audio – o godz. 12.00 i 21.00.
– Żeby przetrwać trudny dla wszystkich czas – artystów NOSPR, melomanów i dziennikarzy, tworzymy nowy projekt. Muzyka jest potrzebna wszystkim, dziś – jak nigdy wcześniej! – mówi Małgorzata Małaszko, Dyrektor radiowej Dwójki.

W południe Program 2 Polskiego Radia i NOSPR będą odtwarzać koncerty o edukacyjnym charakterze, a wieczorem melomani usłyszą najwybitniejsze wydarzenia w gwiazdorskiej obsadzie, które odbyły się w Katowicach i zostały zarejestrowane przez Dwójkę. Wśród wykonawców: Janusz Olejniczak i Jerzy Maksymiuk, Krzysztof Jakowicz i Stefan Asbury, Pascal Rogé i Bertrand de Billy, Szymon Nehring i Alexander Liebreich,  Beth Gibbons i Krzysztof Penderecki w III Symfonii „Pieśni Żałosnych” Henryka Mikołaja Góreckiego.

Więcej:  www.dwojka.polskieradio.pl  i  www.nospr.pl

« wstecz