X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

„ŚWIĘTA BEZ GRANIC 2019” – PONAD MILION ZŁOTYCH OD SŁUCHACZY DLA UTALENTOWANYCH DZIECI

Poniedziałek, 10 lutego 2020

Coroczna charytatywna akcja „Święta bez granic” Programu 3 Polskiego Radia dobiegła końca. Dzięki licytacjom na antenie, wpłatom słuchaczy, wiadomościom SMS oraz wpływom ze sprzedaży płyty „Święta bez Granic 2019” udało się w tym roku zebrać ogromną sumę – dokładnie 1 100 072 zł. Pieniądze trafią do utalentowanych dzieci z niezamożnych polskich rodzin.

– Dzięki tym środkom uda nam się bardzo wiele zrobić. Chcemy rozwijać programy stypendialne, a także zapraszać do kolejnych edycji Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja młodych, zaangażowanych społecznie ludzi z całej Polski –mówi Izabela Stawicka z Fundacji Świętego Mikołaja, której podopieczni skorzystają ze środków zebranych przez Program 3 Polskiego Radia. Słuchacze tej stacji po raz kolejny udowodnili, że nie tylko święta, ale także ludzka dobroć i chęć pomocy nie mają granic – kwota zebrana w tym roku w ramach akcji „Święta bez granic 2019” to dokładnie 1 100 072 złote. 

Na ten imponujący wynik składają się m.in. pieniądze uzyskane z charytatywnych SMS-ów, darowizn, sprzedaży specjalnej płyty-składanki „Święta bez granic 2019” oraz licytacji niezwykłych przedmiotów, podarowanych przez znane osoby. W tym roku największym zainteresowaniem cieszyły się m.in.: portret zwycięzcy licytacji (albo wskazanej przezeń osoby), który namaluje Andrzej Pągowski (50 tys. zł); koszulka Bayernu Monachium z podpisem Roberta Lewandowskiego oraz jubileuszowa koszulka PZPN z okazji 100-lecia związku z autografami piłkarzy reprezentacji Polski (43 tys. zł),  koncert Muńka Staszczyka w Trójce (35 tys. zł). Ponadto w piątek 7 lutego, podczas audycji podsumowującej akcję, Kuba Strzyczkowski – pomysłodawca i „dobry duch” corocznych licytacji, zmobilizował 7 Wspaniałych, czyli 7 słuchaczy, którzy zadeklarowali wpłaty po tysiąc złotych, dzięki czemu przekroczona została suma miliona stu tysięcy złotych. 

Celem tegorocznej akcji charytatywnej „Święta bez granic 2019” była pomoc zdolnym dzieciom z niezamożnych rodzin. – Są one nie tylko utalentowane, ale też aktywne społecznie. Angażując się w różne działania, swoim talentem dzielą się z innymi. Pomagając im wspieramy nie tylko przyszłość ich samych, ale także zmieniamy lokalne społeczności. Stypendium jest dla tych dzieci szansą na rozwój i naukę tego, o czym marzą – dodaje Izabela Stawicka z Fundacji Świętego Mikołaja, która przez cały rok przyjmuje darowizny. Można podarować również 1% podatku.

Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku – dzięki hojności słuchaczy – podczas akcji „Święta bez granic 2018” Trójka zebrała ponad 1,2 mln złotych na pomoc dzieciom z Mariupola na wschodniej Ukrainie. 

Więcej informacji na stronach: swietabezgranic.pl i www.mikolaj.org.pl

« wstecz