X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

„CHOINKI JEDYNKI” – PRZY SZTALUGACH ARTYŚCI, SPORTOWCY I MUZYCY

Poniedziałek, 2 grudnia 2019

W niedzielę 1 grudnia br. w głównym gmachu Polskiego Radia w Warszawie Przyjaciele radiowej Jedynki podczas tradycyjnego, corocznego spotkania, namalowali świąteczne prace na rzecz charytatywnych licytacji dla podopiecznych Fundacji „Mimo Wszystko” i Fundacji „Wspólnota nadziei”. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Pierwsza Dama Rzeczypospolitej Polskiej Agata Kornhauser-Duda.

 


Pierwsza Dama  Rzeczypospolitej Polskiej Agata Kornhauser-Duda, 

fot. Łukasz Kowalski/Polskie Radio

„Choinki Jedynki” to jedna z moich ulubionych akcji charytatywnych i bardzo cieszę się, że również w tym roku mogę w niej uczestniczyć. Przez to, że zbiega się z początkiem adwentu, w symboliczny sposób uświadamia mi, że oto właśnie rozpoczyna się ten wyjątkowy czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, czas dzielenia się miłością – powiedziała Pierwsza Dama Rzeczypospolitej Polskiej Agata Kornhauser-Duda. – Święta mają w sobie niezwykłą magię, która sprawia, że choć na chwilę ustają waśnie i spory, a kiedy one milkną, okazuje się, że chcemy działać wspólnie na rzecz innych. Chyba właśnie dlatego tak bardzo lubię tu wracać każdego roku. Mam poczucie, że to miejsce daje sposobność wszystkim uczestniczącym w tej akcji, by realnie pomóc – dodała Agata Kornhauser-Duda.

XVIII odsłonę charytatywnej akcji Programu 1 Polskiego Radia wsparli: Anna Dymna, Anna Jurksztowicz,  Marzena Kawa, Wanda Kwietniewska, Nela mała reporterka, Roksana Węgiel, Maria Szabłowska z wnuczką Franią, Jarosław Jakimowicz, Maciej Szymanowicz, Ewa Kania z wnuczkami Zuzią i Paulinką, Joanna Racewicz, Szymon Wydra, Artur Siódmiak, Roman Paszke, Beata Fido i Jan Maria Tomaszewski, Małgorzata Potocka z wnukiem Tadeuszem, Lech Makowiecki, Wojciech Miłoszewski, Sebastian Kawa, Adam Hrycaniuk, trio muzyczne Tre Voci, Agnieszka Fitkau-Perepeczko, Sandra Kubicka, Marysia Dydycz i  Joanna Pach z córkami  Antoniną i Noemi.  Uroczystość uświetnił występ Chóru Agaty Steczkowskiej.

– To jest taki szczególny dzień w roku, zupełny inny od wszystkich. To jest dzień, który wybraliśmy w Polskim Radiu, żeby głośno mówić, jak bardzo dobro jest nam potrzebne – powiedział Andrzej Rogoyski,Prezes Zarządu Polskiego Radia, witając wspaniałych gości.


XVIII akcja charytatywna Programu 1 Polskiego Radia „Choinki Jedynki”,  fot. Łukasz Kowalski/Polskie Radio

Prace namalowane w niedzielę 1 grudnia przez wspaniałych przyjaciół radiowej Jedynki będą licytowane od 2 do 7 grudnia na antenie Programu 1 Polskiego Radia wraz z przedmiotami przez nich przekazanymi na rzecz akcji „Choinki Jedynki” oraz rysunkami dzieci nadesłanymi na konkurs. 

Od poniedziałku do piątku w audycji „Cztery Pory Roku” (godz. 9.00-12.00) licytowane będą prace dorosłych Przyjaciół Jedynki. W sobotę 7 grudniaWielkim Finale (w godz. 8.00-19.30) przeprowadzona zostanie licytacja 20 prac dzieci, które wygrały w konkursie i 12 prac podopiecznych obu Fundacji, na rzecz których zbierane będą fundusze: „Mimo Wszystko” oraz „Wspólnota nadziei”. Ponadto w poniedziałek 9 grudnia w audycjach: „Sygnały dnia” (godz. 6.00-9.00), „Cztery Pory Roku” (godz. 9.00-12.00), „Muzyczna Jedynka” (godz. 13.00-15.00) i „Ekspres Jedynki” (godz. 15.00-17.30) odbędzie się licytacja przedmiotów podarowanych przez Przyjaciół radiowej Jedynki.

« wstecz