X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

RUSZA CHARYTATYWNA AKCJA TRÓJKI „ŚWIĘTA BEZ GRANIC 2019”

Środa, 27 listopada 2019

W piątek 29 listopada w popołudniowej audycji „Zapraszamy do Trójki” będzie można usłyszeć słowa Kuby Strzyczkowskiego: „Po raz pierwszy, po raz drugi, po raz trzeci… Sprzedane!”. A to wszystko w trakcie licytacji pamiątek podarowanych przez znane osoby-przyjaciół Trójki na potrzeby akcji „Święta bez granic 2019”. Dochód z tej oraz kolejnych aukcji organizowanych przez Trójkę wspólnie z Fundacją Świętego Mikołaja i ze sprzedaży specjalnej płyty z jubileuszowym, 20. już „Karpiem” trafi do utalentowanych dzieci z niezamożnych polskich rodzin.

Radiowa Trójka już od 27 lat prowadzi akcje charytatywne, podczas których zbiera pieniądze m.in. organizując licytacje i sprzedając płyty ze słynnym „Karpiem”, czyli świąteczną piosenką Programu 3. W tym roku celem inicjatywy, zorganizowanej we współpracy z Fundacją Świętego Mikołaja (www.mikolaj.org.pl), jest zebranie środków na stypendia dla utalentowanych dzieci z niezamożnych rodzin w Polsce.

Najważniejszą częścią akcji „Święta bez granic” są licytacje wyjątkowych pamiątek przekazanych przez darczyńców-przyjaciół Programu 3 Polskiego Radia. Aukcje te odbywają się na antenie Programu 3 w cztery kolejne piątkowe popołudnia. Inauguracja już 29 listopada w audycji „Zapraszamy do Trójki” (godz. 16.00-19.00), a poprowadzi ją tradycyjnie Kuba Strzyczkowski – dobry duch przedsięwzięcia i autor słów do nowego „Karpia”, czyli piosenki „Dwudziesty raz…”. Jubileuszowy utwór skomponował Wojciech Kaleta, a zaśpiewali ją Przyjaciele Karpia 2019 w absolutnie gwiazdorskim składzie, w którym znaleźli się: Dorota Miśkiewicz, Anna Rusowicz, Justyna Steczkowska, Barbara Wrońska, Kuba Badach, Piotr Rogucki, Stanisław Soyka, Mieczysław Szcześniak, Sławek Uniatowski oraz Kwartet Rampa. Towarzyszy im Chopin University Big Band pod dyrekcją Piotra Kostrzewy.

Piosenka „Dwudziesty raz…” znajdzie się na albumie „Święta bez granic 2019” obok pierwszego „Karpia” z 2000 roku i utworów takich artystów, jak m.in. Zbigniew Wodecki, Ania Rusowicz, Waglewski Fisz Emade, Voo Voo, a także Barbara Wrońska wraz z Młodą Orkiestrą Nowego Teatru w premierowej, proekologicznej piosence „Plastik”. Całkowity dochód ze sprzedaży płyty przeznaczony zostanie na stypendia dla utalentowanych dzieci z niezamożnych, polskich rodzin – podopiecznych Fundacji Świętego Mikołaja. Płyta będzie do kupienia od 29 listopada na stronie sklep.polskieradio.pl oraz w dobrych sklepach muzycznych.

Akcję charytatywną można wesprzeć również w inny sposób:

  • wysyłając SMS o treści POMOC pod numer 7545 (koszt 6 zł 15 gr z VAT). SMS działa do 15 stycznia 2020 r. Wszyscy operatorzy zrzekli się swojego dochodu;
  • dokonując wpłat na konto Fundacji Świętego Mikołaja: Volkswagen Bank Polska S.A. 37 2130 0004 2001 0299 9993 0002 z dopiskiem „Trójka – darowizna na stypendia”.

Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku – dzięki hojności słuchaczy – podczas akcji „Święta bez granic” Trójka zebrała ponad 1,2 mln złotych na pomoc dzieciom z Mariupola na wschodniej Ukrainie. Więcej o akcji:  www.swietabezgranic.pl.

« wstecz