X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

I KONKURS DZIECIĘCYCH TALENTÓW POLSKIEGO RADIA DZIECIOM

Czwartek, 28 marca 2019

Marzysz o tym, żeby stanąć na scenie, uwielbiasz śpiewać lub recytować wiersze? Zawsze chciałeś nagrać swoją płytę? Zaprezentuj się na Dziecięcej Scenie Muzycznej Polskiego Radia Dzieciom i spełnij swoje marzenia!

„I Konkurs Dziecięcych Talentów” to inicjatywa Polskiego Radia Dzieciom, mająca na celu odkrywanie i promocję najbardziej utalentowanych słuchaczy. Będzie przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych: do 5 lat, 6-9 lat oraz 10-13 lat. Zadanie konkursowe polega na zaśpiewaniu utworu lub wyrecytowaniu wiersza w języku polskim -  choć jak przyznają organizatorzy konkursu  - chcieliby poznać i usłyszeć dziecięce piosenki popularne również poza granicami Polski. Jeżeli uczestnik pochodzi z rodziny dwujęzycznej, może zgłosić utwór w kategorii zagranicznej.

Wykonane utwory oceni jury w składzie: Natalia Kukulska, Daria Druzgała, Marcin Kusy i Szymon Radzimierski oraz słuchacze Polskiego Radia Dzieciom w internetowym głosowaniu. Jury wybierze 10 uczestników w kategorii „wiersz” i 10 w kategorii „piosenka”. Konkurs umożliwi nie tylko rozwijanie dziecięcych pasji, edukację muzyczną i oswajanie ze sceną estradową. To także szansa na realizację marzeń każdego artysty, czyli zagranie koncertu oraz wzięcie udziału w nagraniu albumu.

Wystarczy zaśpiewać piosenkę lub wyrecytować wiersz, a potem wysłać nagrany plik poprzez specjalnie przygotowany formularz, który znajduje się pod adresem: konkurstalentow.polskieradio.pl i gotowe! Swoje umiejętności można zaprezentować w formie nagrania audio lub video. Na zgłoszenia czekamy do 1 czerwca br.

W naszym konkursie nie ma przegranych! Każdy może zaistnieć na antenie Polskiego Radia Dzieciom.

« wstecz